نمونه عمل بینی زیبایی کار دکتر شیرازی

جراحی بینی از روی مدل یا عکس

بسیاری از مراجعین همراه با خود تصاویر بسیاری از مجلات یا هنرپیشه های معروف می آورند که تمایل دارند نتیجه‌ی جراحی بینی آن ها شبیه به بینی آنها شود، در پاسخ به متقاضیان جراحی بینی که می گویند آیا بینی من شبیه به این تصویر می شود ؟ باید گفت که جنس و نوع بینی و ضخامت پوست در نتیجه ی جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار است.
به یاد داشته باشید که یک فرد با بینی گوشتی نمی تواند بعد از عمل جراحی بینی صاحب یک بینی عروسکی و استخوانی شود .

گیف جراحی بینی


در نظر داشته باشید که عکس های منتشر شده از بازیگران و یا تصاویر موجود در مجلات از مدل های معروف همگی دستخوش تغییرات نرم افزاری و گرافیکی هستند و آنچه شما می بینید حقیقت ماجرا و تصویر اصلی هنرمندان نیست ، مشخص است که این نوع بینی ها بسار زیبا و شکیل هستند اما جراح نمی تواند بینی شمارا درست شبیه به همان بینی جراحی کند .

بینی شما باید طبق اصول زیبایی شناسی با صورت و اجزای آن هماهنگی داشته باشد .باید پوست بینی شما مورد معاینه قرار بگیرد و ایده آل ترین تغییرات برای آن در نظر گرفته شود.
نوع بینی شما باید با نوع بینی که انتخاب کرده اید یکی باشد در واقع باید از نظر جنس بینی، غضروف ها، نوع استخوان بندی، و حتی جنس پوست نزدیک به هم باشند و اگر چیزی به جز این باشد نتیجه‌ی جراحی بینی شما با رضایتمندی همراه نخواهد بود. البته می توانید یک تصویر به جراح بینی نشان دهید و انتظارتان از نتیجه‌ی جراحی بینی را به ایشان اعلام کنید.


با این روش جراح می داند که سلیقه ی شما برای جراحی بینی چیست و تمایل شما برای نتیجه ی جراحی چه بینی خواهد بود، این کار نه تنها باعث می شود که شما از نتیجه ی بینی رضایتمند شوید، بلکه جراح را از انتظارات شما از عمل بینی مطلع می سازد.

بنابراین سعی کنید به جای اینکه از جراح بخواهید بینی شمارا مثل عکس بازیگر مورد علاقه‌تان جراحی کند از او بخواهید که بینی شما را طبق اصول زیبایی شناسی و مطابق با الگویی که در نظر دارید جراحی کند. البته این مورد نیز در صورت امکان، میسر خواهد شد.

اینستاگرام دکتر شیرازی

مشاوره قبل از عمل بینی

اگر دوست دارید جراحی زیبایی بینی انجام دهید ولی نمی دانید که چه مدلی برای صورت شما مناسب تر است، در فرم زیر شماره موبایل خود را وارد کنید تا در کمتر از 6 ساعت با شما تماس بگیریم و مشاوره رایگان دریافت کنید.

شماره موبایل شما
شماره موبایل شما ارسال شد. منتظر تماس ما باشید.
دوباره امتحان کنید
مطالب مرتبط

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *