دکتر علی اصغر شیرازی 4 جراحی بینی 4 بیهوشی جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 1 دقیقه

بیهوشی جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 1 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بیهوشی در جراحی بینی

اغلب سوالات در زمینه بیهوشی جراحی بینی مطرح میشود . که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد
سوالاتی از جمله اینکه آیا عمل جراحی بینی تحت بیهوشی عمومی است و یا بیهوشی موضعی عمل زیبایی بینی  نیز میتواند انجام گیرد؟
باید خاطر نشان کرد که با پیشرفت دستگاه ها و تکنولوژی در زمینه بیهوشی ،توصیه به بی هوشی عمومی در عمل زیبایی بینی است . و از بیهوشی موضعی میتوان در موارد خاص همچون کوچک کردن پره بینی استفاده کرد.
باید چند نکته را قبل از بیهوشی عمل زیبایی بینی دانست: بعد از عمل بینی توسط پانسمان بسته خواهد بود.بیمار باید با دهان نفس بکشد و باید قبل از عمل تمرین کند تا بعد از بیهوشی با مشکل مواجه نشود.از طریق سرم وصل شده به بیمار داروی بیهوشی تزریق میشود. و متخصص بیهوشی با قرار دادن لوله ای در دهان بیمار عمل انتقال اکسیژن به بدن بیمار انجام میشود.
در طول عمل که حدودا 2 ساعت زمان میبرد فشار خون ، نبض و علائم حیاتی به صورت مرتب توسط تجهیزات پزشکی کنترل میشود.
حتما غذای سبک شب قبل از عمل میل شود.
جراحی بینی
 

drshirazi

متخصص جراحی پلاستیک بینی و صورت. عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، متخصص جراحی‌های زیبایی صورت، متخصص جراحی‌های گوش، حلق، بینی و سر و گردن، رتبه اول بورد گوش و حلق و بینی و سر و گردن ایران، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی گوش و قاعده جمجمه از استرالیا، عضو انجمن جراحان پلاستیک سر و صورت امریکا، اروپا و استرالیا، عضو هئیت مدیره انجمن راینو لوژی ایران، عضو هئیت مدیره انجمن جراحان گوش، حلق، بینی و سر و گردن ایران، دبیر کنگره‌های علمی و فوق تخصصی جراحان گوش و حلق و بینی و پلاستیک، دارنده مقالات علمی متعدد در نشریات معتبر جهان.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =

Call Now Buttonتماس با دکتر شیرازی