دکتر علی اصغر شیرازی 4 جراحی بینی 4 ویژگی عمل بینی زیبا
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

ویژگی عمل بینی زیبا

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

ویژگی عمل بینی زیبا

تحقیقات صورت گرفته جهت آنالیز یک بینی زیبا در سراسر دنیا مورد بحث است که این نسبت به نسبت کل اجزای صورت چگونه تغییر میکند و استاندارد خواهد بود.
این اندازه و زاوایا برای داشتن بینی زیبا از اولین سوالاتی است که بیماران از من میپرسند.
ویژگی عمل بینی زیبا بر اساس معیار های زیبایی ثابت شده است.که سعی بر توضیح دادن این موضوع جهت آگاهی متقاضیان عمل زیبایی بینی خواهم کرد چرا که کافی است بینی شما 1% با چیزی که انتظار زیبایی آن را داشتید متفاوت باشد.ظاهر چهره شما تغییر خواهد کرد و این موضوع تا آخر عمر اعتماد به نفس و آرامش شما را خواهد گرفت.بینی میتواند زیبا باشد که حالت طبیعی خود را داشته باشد و به صورت نمای غیر طبیعی نداده باشد جهت حفظ این معیار باید اصول و جزییات استاندارد آن رعایت شود.

فاکتورهای عمل بینی زیبا :

  1. زاویه بینی با پیشانی
  2. زاویه بینی با صورت
  3. ارتفاع بینی و مقیاس با دیگر اجزا صورت
  4. عرض و پهنای بینی در مقایسه با چشم و دیگر اجزا
  5. ….
بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی بینی در سنین بالا

جراح زیبایی بینی

در نمای روبرو ،صورت 5 قسمت میشود :

پهنای بینی باید 1/5 کل صورت باشد و خود بینی 1/5 میانی صورت قرار گرفته باشد.زوایا و طول و عرض از پهنا بینی قبل از عمل بینی مورد بررسی قرار میگیرد. زاویه بینی و لب ها در خانمها بین 95- 105 درجه و بینی آقایان بین 90 – 95 درجه میباشد.زاویه که بینی از پیشانی میسازد بین 115 – 135 درجه میباشد.
ویژگی عمل بینی زیبا
 
زاویه ای که بینی با صورت میسازد حدود 30 الی 40 درجه میباشد البته استانداردترین حالت آن 36 درجه است.
رعایت این جزییات و استاندارد های عمل زیبایی بینی باعث داشتن بینی طبیعی و زیبا خواهد شد.
از مواردی که در عمل بینی تاثیر گذار خواهد بود ضخامت پوست بینی است . اگر پوست بینی نازک باشد در صورت وجود کمترین غیر قرینگی کاملا خود را نمایان خواهد کرد. و کسانی که بینی گوشتی دارند اصطلاحا بینی آنها گوشتی است تغییرات بسیار سخت دیده خواهد شد . در میان افراد کسانی که ضخامت پوست آنها متوسط است .
 


drshirazi

متخصص جراحی پلاستیک بینی و صورت. عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، متخصص جراحی‌های زیبایی صورت، متخصص جراحی‌های گوش، حلق، بینی و سر و گردن، رتبه اول بورد گوش و حلق و بینی و سر و گردن ایران، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی گوش و قاعده جمجمه از استرالیا، عضو انجمن جراحان پلاستیک سر و صورت امریکا، اروپا و استرالیا، عضو هئیت مدیره انجمن راینو لوژی ایران، عضو هئیت مدیره انجمن جراحان گوش، حلق، بینی و سر و گردن ایران، دبیر کنگره‌های علمی و فوق تخصصی جراحان گوش و حلق و بینی و پلاستیک، دارنده مقالات علمی متعدد در نشریات معتبر جهان.

بیشتر بخوانید
نقش پوست در جراحی بینی
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

Call Now Buttonتماس با دکتر شیرازی