دکتر علی اصغر شیرازی / جراحی بینی / مشاوره با متخصص جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

مشاوره با متخصص جراحی بینی

 مشاوره با متخصص جراحی بینی

قبل از هر اقدام برای عمل جراحی بینی خود بهترین کار این است با یک متخصص و جراح گوش و حلق و بینی با تجربه مشاوره کرده و تمام افکار و انتظاراتی که از عمل بینی را دارید با جراح خود در میان بگذارید. یکی از مهمترین شاخص های یک جراح خوب، قابل اطمینان بودن ایشان است. جراح باید با کمال صداقت و مهربانی انتظارات شما را بشنود و بعد از بررسی سابقه پزشکی شما بهترین و مناسب ترین عمل را برای شما انجام دهد. می توان به  جرات گفت دکتر سید علی اصغر شیرازی رتبه اول بورد گوش و حلق و بینی و سر و گردن ایران بهترین گزینه برای مشاوره و عمل بینی شما خواهد بود زیرا ایشان با مهارت و تجربه بالا در این امر همیشه بهترین بوده اند.

چه معیارهایی را باید برای انتخاب جراح خوب بدانیم

خوب است بدانیم  قبل  از جراحی بینی بهتر است نکاتی را در نظر قرار دهید

  • مهارت و تجربه بالای جراح
  • مشاوره با متخصص جراحی بینی قبل از عمل
  • طراحی فرم مناسب بینی از نکات مهم انتخاب جراح خوب است

 

چرا مشاوره با متخصص جراحی بینی اهمیت بسیار زیادی دارد؟

جراحی را انتخاب کنید که مشاوره کاملی بدهد شما را در جریان کار بگذارد ، جراحی را انتخاب کنید که در پی جراحي کردن همه افراد نیست و بعضی افراد را که عمل بینی را برای آنها مناسب نمی بیند با مشاوره صادقانه  از انجام عمل منصرف کند. جراح خوب باید با علم روز دنیا همراه بوده و با جدید ترین روش های عمل آشنا باشد.از این بابت مشاوره با متخصص جراحی بینی بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

راضی بودن بیماران ازعمل جراحی بینی خود  به چه عواملی بستگی دارد؟

در کل  راضی بودن  بیماران پس از عمل جراحی زیبایی بینی به دو عامل بستگی دارد. اولین نکته که خیلی مهم است  شکل بینی فرد پس از عمل جراحی، به تصورات و انتظارات قبل از عمل نزدیک باشد. و بعد از آن مشکلات عملکردی مثل اشکالات تنفسی و بویایی پیدا نکند. در مورد شکل بینی بعد از عمل، باید متوجه شود که آیا درک او از زیبایی بینی و صورت با درک پزشک هماهنگ است یا خیر؟  گرچه کلیات اصول زیبایی شناسی بینی و صورت در تمام دنیا تقریبا یکسان است.
 

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر سید علی اصغر شیرازی متخصص و جراح گوش و حلق و بینی (سر و گردن)

 
 
 
 
 
 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
drshirazi

متخصص جراحی پلاستیک بینی و صورت. عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، متخصص جراحی‌های زیبایی صورت، متخصص جراحی‌های گوش، حلق، بینی و سر و گردن، رتبه اول بورد گوش و حلق و بینی و سر و گردن ایران، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی گوش و قاعده جمجمه از استرالیا، عضو انجمن جراحان پلاستیک سر و صورت امریکا، اروپا و استرالیا، عضو هئیت مدیره انجمن راینو لوژی ایران، عضو هئیت مدیره انجمن جراحان گوش، حلق، بینی و سر و گردن ایران، دبیر کنگره‌های علمی و فوق تخصصی جراحان گوش و حلق و بینی و پلاستیک، دارنده مقالات علمی متعدد در نشریات معتبر جهان.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با دکتر شیرازی