متخصص گوش، حلق و بینی در وزرا

با افزایش آلاینده های موجود در هوا و ترافیک های سنگین، بسیاری از مردم برای انجام فعالیت های روزانه خود به دنبال نزدیک ترین موقعیت به خود می باشند . مراجعه به پزشکان نیز از این مورد استثنا نمی باشد . ممکن است بارها برای شما پیش آمده باشد که برای یافتن نزدیک ترین پزشک به محل کار و یا منزل خود تخصص پزشک مورد نظر و موقعیت جغرافیایی خود را در گوگل سرچ کرده باشید . این روش یکی از ساده ترین اقدام های صورت گرفته در این زمینه می باشد .

دکتر علی اصغر شیرازی

متخصص گوش و حلق و بینی کیست ؟

یک متخصص گوش و حلق و بینی همچون یک جراح پلاستیک می تواند عمل های زیبایی همچون جراحی بینی، جراحی زیبایی گوش و … را انجام دهد . همچنین با انجام آزمایش و معاینه به تشخیص و درمان مشکلاتی همچون کم شوایی، مشکلات در حفظ تعادل، اختلالات شنوایی، مشکلات سینوسی، مشکل خرناس در هنگام خواب، مشکلات چشایی، پلیپ بینی، سردرد میگرنی، اختلالات تیروئیدی، مشکلات موجود در گلو و … را بررسی و درمان نماید .

هنگامی  که جراحی بینی توسط یک متخصص گوش، حلق و بینی صورت می گیرد مشکلات تنفسی و یا از بین رفتن حس بویایی و … برای فرد ایجاد نمی شود .

از دیگر موارد مهمی که متخصص گوش و حلق و بینی به درمان آن می پردازد، می تواند تومور ها و سرطان های این ناحیه را درمان نماید .

برخی از خدمات جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی که امروز بالاترین آمار جراحی زیبایی در سراسر دنیا را به خود گرفته است یکی از حساس ترین جراحی ها به شمار می اید که اگر توسط یک جراح خوب و حاذق انجام نشود ممکن است نتایج جبران ناپذیر داشته باشد .

جراح بینی خوب علاوه بر تخصص در زمینه ساختار زیبایی بینی باید منجر به آسیب مشکل تنفسی و یا حس بویایی نشود. بنابراین انجام جراحی ینی بهتر است توسط متخصص گوش، حلق و بینی صورت گیرد .

جراحی زیبایی بینی

شایان ذکر است که عمل بینی در افراد مختلف به دلیل تفاوت در بینی ممکن است شرایط متفاوتی داشته باشند، به طور مثال جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی از لحاظ نوع جراحی، نتیجه جراحی، تکنیک انجام جراحی و … متفاوت می باشد .

سن مناسب برای انجام جراحی بینی بعد از 18 سالگی می باشد . اما علاوه بر بلوغ جسمی فرد باید به بلوغ عاطفی رسیده باشد تا بتواند این جراحی را انجام دهد و یک نتیجه معقول از جراحی داشته باشد . بنابراین جراحی بینی در سنین بالا و یا در سنین بسیار کم بدون نظر پزشک توصیه نمی شود .

راه های ارتباطی با دکتر علی اصغر شیرازی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

شماره تماس : ۸۸۵۵۰۴۶۹

پیج اینستاگرام دکتر علی اصغر شیرازی

آدرس مطلب : تهران، خیابان وزرا، کوچه یکم، پلاک ۱۴، واحد ۵

سرطان سر و گردن

یکی از مشکلاتی که متخصص گوش و حلق و بینی می توان به رفع آن ها بپردازد، سرطان های سر و گردن می باشد . این سرطان در نواحی همچون دهان، حفره بینی، سینوس پارانیزال، سرطان غدد بزاقی، گلو و حلق و یا حنجره ایجاد می شود .

بلفاروپلاستی

با افزایش سن، تابش نور خورشید و … ممکن است به دلیل ضعیف شدن ماهیچه های حمایت کننده چشم، در نتیجه منجر به افتادگی در پوست اطراف پلک ها، ابروها  شود . جراحی بلفاروپلاستی یا همان جراحی زیبایی پلک می تواند کمک بسیاری در زمینه رفع این مشکل نماید .

نتیجه گیری

برای درمان مشکلات و یا انجام جراحی زیبایی بهتر است به یک متخصص گوش و حلق و بینی با تجربه و حاذق مراجعه نمایید تا با تخصص کامل و مهارت بالا بهترین خدمات را برای شما انجام دهد .