جراحی بینی نیمه گوشتی و رفع افتادگی نوک بینی

عمل زیبایی بینی همزمان با عمل جراحی پلک

انجام همزمان اعمال با جراحی زیبایی بینی

ایجاد چین و چروک در پلک ها هم چنین کیسه های چربی در زیر پوست موجب می شود که چهره شخص خسته و ناراحت به نظر برسد ، این چین و چروک ها در بعضی از اشخاص در دوران جوانی بر اثر عواملی نظیر وراثت این افتادگی پلک ظاهر می گردد که تغییرات حاصل از پیشرفت سن و بالا رفتن سن این موضوع را تشدید می نماید .
در بعضی از اشخاص می توان علت ایجاد این چین و چروک ها بر اثر مواردی نظیر بیماری های تیروئید و بیماری های کلیوی و آلرژی باشد ، که احتمال به وجود آمدن این چین و چروک ها و پف کردگی چشم ها می شود اشاره به این نکته الزامی می باشد که ایجاد این چین و چروک بر اثر این بیماری های بسیار نادر می باشد .
پیشرفت افتادگی پلک موجب می شود که شخص دید طبیعی نداشته باشد به همین خصوص برای رفع این عارضه باید جراحی پلک صورت بگیرد که این جراحی علاوه بر زیبایی موجب شده که شخص دید طبیعی خود را بدست بیاورد .

عمل زیبایی بینی همزمان با عمل جراحی پلک

بهترین کاندیدای جراحی پلک اشخاصی می باشند که افتادگی پلک یا پف زیر چشم داشته باشند . (پف زیر چشم به علت تجمع چربی اضافه در زیر پوست می باشد)
جراحی پلک در سنین بالا معمولا توصیه می شود زیرا پوست پلک حالت افتادگی زیادی را به خود گرفته و می تواند مورد مناسبی برای انجام جراحی پلک باشد .
بعضی از اشخاص علاوه بر جراحی پلک متقاضی جراحی بینی می باشند که این اشخاص می توانند همزمان با انجام جراحی پلک ، جراحی زیبایی بینی را انجام داده است و در پاسخ به بیمارانی که از پزشکان این سوال را می نمایند که آیا می توان همزمان با انجام جراحی پلک ، جراحی زیبایی بینی را انجام داد ، باید گفت بله می توان همزمان این دو جراحی را انجام داد و هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد و بیمار می تواند با آسودگی خیال به طور همزمان جراحی بینی و پلک را انجام دهد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر شیرازی

مطالب مرتبط

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *