جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی

شکل و اندازه نوک بینی اثر بسیار مهمی بر فرم کلی بینی ما دارد. در حقیقت زیبایی بینی تا حد زیادی به شکل نوک آن بستگی دارد. بینی بشکل یک هرم است که راس آن در بالا و قاعده اش در پایین و بشکل مثلث است. یک راس این مثلث نوک و دو راس دیگر کنار سوراخهاست. غضروفها همانند سه پایه باعث شکل دهی این قسمت بینی هستند، در حقیقت دو غضروف که که به فرم دو ضلع یک زاویه هستند در کنار هم قرار گرفته و قاعده بینی را تشکیل میدهند. شکل و نحوه قرار گیری این دو غضروف تعیین کننده اندازه و شکل نوک بینی میباشند.

گیف جراحی بینی

جراحی نوک بینی چگونه انجام می شود؟

در یک بینی زیبا نوک باید از قسمتهای دیگر برجسته تر بوده واز نظر ارتفاع، پهنا و اندازه هم استاندارد باشد. نوک بینی نازیبا ممکن است خیلی بزرگ، بیش از حد پهن یا باریک باشد. گاهی نیز نوک بینی دچار افتادگی و یا انحراف است. گاهی هم ممکن است بیش از حد برجسته باشد.

مشاوره عمل بینی شکسته

اگر بینی شما دچار شکستگی شده است و نمی دانید که انجام جراحی بینی برایتان ضروری است یا خیر، در فرم زیر شماره موبایل خود را وارد کنید تا در کمتر از 6 ساعت با شما تماس بگیریم و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مشاوره عمل نوک بینی

اگر نوک بینی شما دچار بد حالتی و دفرمیتی است و نمی دانید که انجام جراحی بینی برایتان ضروری است یا خیر، در فرم زیر شماره موبایل خود را وارد کنید تا در کمتر از 6 ساعت با شما تماس بگیریم و مشاوره عمل بینی دریافت کنید.

شماره موبایل شما
شماره موبایل شما ارسال شد. منتظر تماس ما باشید.
دوباره امتحان کنید


تمام ازن اشکالات در جراحی نوک بینی قابل اصلاح میباشد. البته لازم به اشاره است که جراحی نوک بینی قسمت از پیچیده ترین تکنیکها برخوردار بوده و جراح باید از مهارت و تجربه بالایی در بکار بردن این روشها برخوردار باشد. شنیده میشود که برخی میگویند نوک بینی پس از مدتی بعد از جراحی نوک بینی به شکل قبلی بازمیگردد، مثلا دچار افتادگی میشود، ولی این اصلاحات باید بنحوی باشد که برای زمان بسیار طولانی ماندگار بوده و برگشتی در آن نباشد.

منتظر ارائه نظرات و پیشنهادات شما در این بخش خواهیم بود. دیگر نمونه کارهای دکتر شیرازی را در اینستاگرام ببینید.

اینستاگرام دکتر شیرازی
مطالب مرتبط

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *