جراحی زیبایی بینی بیماران قلبی

جراحی بینی در بیماران قلبی

جراحی بینی در بیماران قلبی

جراحی بینی همانطور که می دانید به رعایت و بررسی نکاتی قبل و بعد از آن نیاز دارد ، جراحی تحت شرایط ویژه ای به تعویق می افتد که یکی از این موارد وجود بیماریهای خاص در افراد است.
بسیاری از آزمایشات لازم است تا جراح بتواند بررسی های لازم را برای فرد انجام دهد، برخورداری از سلامت کامل جسمی و روحی فرد نقش به سزایی در حین و بعد از عمل خواهد داشت.
لازم است تا هرگونه بیماری را به پزشک جراح بینی و متخصص بیهوشی اطلاع دهید تا اقدامات لازم و ضروری برای شما در نظر گرفته شود.
ممکن است فرد در اثر مصرف برخی داروها روند جراحی را دچار خلل نماید، همچنین مصرف مواد مخدر و یا داشتن اختلالات روانی می تواند مانع انجام جراحی شود.یک جراح زیبایی بینی دلسوز و با تجربه تمامی موارد لازم قبل از عمل را بررسی و نتیجه ی نهایی را صادقانه از صحت سلامت شما اعلام می دارد. بیماری قلبی یکی از انواع مشکلاتی است که افراد مورد علاقه به جراحی بینی را از عمل زیبایی بینی باز می دارد.
البته صرف نظر کردن از جراحی به توصیه ی پزشک برای حفظ سلامت فرد می باشد و باید به آن توجه ویژه ای نمود.

بیماری های قلبی

جراحی بینی برای چه کسانی ممنوع است؟ بیماری های شایع قلبی که به صورت خفیف وجود دارند دلیل محکمی برای انجام ندادن جراحی نیستند، اغلب مشکلات قلبی مانند پرولاپس دریچه میترال می تواند به عنوان یک مشکل قلبی شناخته شود که با رعایت موارد لازم حین عمل مشکلی برای حیات فرد ایجاد نکند و با موفقیت عمل زیبایی بینی وی انجام شود.
همچنین در مواردی که فرد مبتلا به بیماری باز بودن دریچه قلبی است جراحی باید با توجه متخصص بیهوشی انجام شود.
تمامی موارد جراحی باید توسط آزمایشات لازم بررسی و عنوان شود، در صورتیکه فرد دارای بیماری خاص هستند باید قبل از جراحی به پزشک اطلاع دهند. سکته های قلبی و یا نارسایی های قلبی باید بررسی شود و در نهایت جراحی باید به توصیه پزشک انجام بشود. ممکن است در نهایت جراح به این نتیجه برسد که انجام جراحی برای فرد متقاضی عمل بینی مضر است.

برای دریافت اطلاعات و یا معاینه برای جراحی بینی می توانید به دکتر شیرازی مراجعه نمایید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شیرازی

مطالب مرتبط

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *