بهترین جراح ترمیم بینی

بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران می‌تواند با توجه به مهارتی که در عمل‌های ثانویه بینی بدست آورده، یک بینی عمل شده که ساختمان آن تخریب شده است را به گونه‌ای مجدد بازسازی کند که اهداف و انتظارات بیمار را محقق کند. از آنجا که عمل ثانویه بینی بسیار سخت‌تر و پرچالش‌تر برای بیمار خواهد بود، بسیار واجب است تا همه‌ی افرادی که نیاز به این عمل دارند، در انتخاب جراح خود دقت کافی به خرج دهند. در ادامه ایت مطلب با ما همراه باشید.

لزوم انتخاب بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

شاید از خود بپرسید دلیل انتخاب بهترین جراح برای انجام عمل ترمیم بینی چیست و چرا نیاز است تا تمام نکات لازم در انتخاب این جراح را در نظر داشته باشید؟ جواب این سوال به ماهیت چالش‌برانگیر جراحی ثانویه بازمی‌گردد.

از آن جا که در عمل جراحی بافت، استخوان، پوست و غضروف بینی تغییرات گستره‌ای را تجربه می‌کنند، یکبار مراحل کامل ترمیم را طی کرده و پس از جراحی پوست روی بینی شکل و فرم می‌گیرد. به این ترتیب ساختمان بینی شکل گرفته و تغییرات مجدد سخت‌تر خواهد بود. حتی در بعضی مواقع ممکن است غضروف یا بافت با استفاده از غضروف مصنوعی یا طبیعی، ترمیم شود. بنابراین با توجه به اینکه هر جراحی نمی‌تواند این عمل سخت را انجام دهد، انتخاب بهترین دکتر ترمیم بینی بسیار مهم است.

بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین جراح ترمیم بینی در تهران ویژگی‌هایی دارد که باعث می‌شود بتواند این عمل را به درستی انجام داده و نتایجی را که یکبار برای بیمار در عمل بینی اول حاصل نشده، محقق شود. برخی از این ویژگی‌ها می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • آشنایی به انواع تکنیک‌ها و روش‌های بروز و جدید جراحی
 • تجربه زیاد در جراحی‌های ثانویه برای انواع بینی
 • آشنایی با فرم انواع بینی و شناخت کامل ساختار آن‌ها
 • دارای نگاه زیبایی‌شناسانه قوی
 • توانایی ترمیم بافت با ایجاد کمترین اسکار بعد جراحی
 • مجهز به تیم و دستگاه‌های حرفه‌ای
بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

راه‌های پیدا کردن بهترین جراح ترمیمی بینی

برای پیدا کردن بهترین دکتر عمل ترمیمی بینی می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

 • پرسیدن از دوستان و آشنایانی که قبلا تجربه این جراحی را داشته‌اند.
 • جستجو در شبکه‌های اجتماعی که پزشکان از آن‌ها برای معرفی خدمات و نمونه‌کارهای خود استفاده می‌کنند.
 • پرسیدن از سایر پزشکان معتمدی که می‌شناسید و درخواست معرفی همکارنشان که از بابت تجربه آن‌ها اطمینان دارند.
 • جستجو در اینترنت و مشاهده نمونه‌کارهای جراحان در سایت‌های شخصی آن‌ها

توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید برای بار دوم یک عمل بینی طبیعی داشته باشید نیاز است تا به موارد گفته شده دقت کافی داشته باشید و بتوانید جراح ماهری را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

چگونه از انتخاب بهترین دکتر ترمیم بینی مطمئن شویم؟

 • نمونه کارهای جراحی که انتخاب کردید را ملاحضه کنید. در این نمونه‌کارها، آن‌هایی را که جزو عمل ثانویه و مجدد بوده‌اند جدا کنید و با دقت به فرم بینی، جای بخیه و اسکار، اصلاح تیغه از بابت وجود انحراف در بینی توجه کنید.
 • با بیماران پیشین جراح ارتباط برقرار کرده و از بابت میزان رضایت آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

نظرات بیماران و مراجعه‌کنندگان جراح را در شبکه‌ها‌ی اجتماعی پیدا کرده و سعی کنید نظرات واقعی را تشخیص دهید. نظرات حقیقی آن‌هایی است که به دور از هرگونه تبلیغ و فریب درج شده باشند. در این مورد باید توجه داشته باشید در واقعیت میزان رضایت بیماران، میانگینی از کل نظرات بوده و یک یا دو نظر منفی نباید معیار کلی باشد.

کلام آخر

آنچه در این مطلب خواندید راهنمایی کاملی برای شناخت بهترین جراح ترمیم بینی بود. امیدواریم بتوانید عمل بینی خود را اینبار با رضایت کامل و بدون نیاز به اصلاحات مجدد داشته باشید.

دکتر علی اصغر شیرازی از جراحان نام آ‌شنای بینی هستند که رضایت حداکثری بیماران خود را در کارنامه کاری خود دارند. برای دریافت نوبت و تعیین وقت مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *