بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟

بهترین جراح بینی در تهران به شما کمک می‌کند تا دقیق‌ترین نتایج از جراحی را به دست آورید. ابن جراحی یکی از حساس‌ترین عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود که جراح در آن باید نهایت دقت و مهارت خود را به کار گیرد. به همین دلیل است که یافتن بهترین جراح از اهمیت زیادی برخوردار است.

شما برای پیدا کردن بهترین پزشک باید موارد زیادی از جمله میزان مهارت و تجربه را در نظر بگیرید. با مقایسه معروف‌ترین پزشک‌ها در سطح تهران می‌توانید بهترین جراح را پیدا کنید. در انتهای این مطلب شما قادر هستید به سادگی جراح مناسب خود را پیدا کنید.

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

زمانی که صحبت از عمل بینی می‌شود، جراحان زیادی در تهران وجود دارند که مشغول به فعالیت هستند. در میان آن‌ها شما به دنبال بهترین جراح بینی در تهران هستید تا بتانید از جراحی خود نتایج خوبی به دست آورید. دکتر شیرازی از بهترین جراحانی هستند که در تهران مشغول به فعالیت هستند و نمونه کارهای موفق زیادی در زمینه این نوع دارند.

دکتر شیرازی عضو جامعه جراحان پلاستیک صورت اروپا و آمریکا بوده و سابقه چندین ساله در زمینه جراحی انواع بینی دارند. ایشان عضو هیئت مدیره انجمن جراحان گوش، حلق و بینی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند. شما می‌توانید بدون نگرانی جراحی بینی خود را به ایشان بسپارید.

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

نقش بهترین جراح بینی پیش از انجام عمل

یک “جراح بینی خوب در تهران” در جلسات مشاوره به بررسی مشکلات بینی، نوع پوست، تغییرات مورد نیاز در بینی می‌پردازد. همچنین در این نوع جلسات پیش از جراحی انتظارات بیمار را بررسی کرده تا بتواند با انجام مشاوره‌ها و رعایت معیارهای زیبایی و سلامتی به نتیجه مطلوب برسد. در این جلسات جراح تمام سوالات بیماران از جمله هزینه عمل بینی را هم به آن‌ها اعلام می‌کند.

یک جراح خوب بینی خوب باید قبل از جراحی تمام مسائل مربوطه را بررسی کند. به طور مثال مرکز جراحی یا بیمارستان همراه با تجهیزات و پرسنل مربوطه، بخصوص متخصص بیهوشی مجرب بایستی آماده باشند. در واقع جراح باید با دقت و وسواس فراوان تیم خود را انتخاب کند.

بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران باید ویژگی‌هایی را در نظر بگیرید که به شرح زیر هستند:

1. به کارگیری روش‌های نوین

جراحی‌های زیبایی روز به روز تغییر می‌کند و روش‌ها جدیدی برای انجام آن‌ها باب می‌شود. یک جراح حاذق باید بتواند روش‌های نوین را به گونه‌ای به کار ببرد تا بیماران بهترین نتیجه را دریافت کنند. به عنوان مثال، روش جراحی بینی گوشتی به طور کلی تغییر کرده است. در متد جدید غضروف بینی تقویت می‌گردد و بافت اضافه بینی برداشته می‌شود.

2. دارا بودن بورد تخصصی

بهترین جراحان بینی معمولا دارای برد تخصصی جراحی هستند تا به طور کامل با روند جراحی و پیچیدگی‌های آن آشنایی داشته باشند. با داشتن برد تخصصی  جراح به راحتی تمامی مشکلات بینی را تشخیص داده و نحوه برطرف کردن آن‌ها را برای شما شرح می دهد.

همچنین با بررسی‌های موجود می‌تواند تشخیص دهد که چه فرم بینی مناسب شما خواهد بود. در نتیجه می‌توان دریافت که بهترین جراح بینی در تهران باید به تمامی روش‌های نوین و دانش روز آگاه باشد.

3. داشتن تجربه زیاد و چندین ساله

هر چقدر تجربه جراح در عمل بیشتر باشد، تعداد جراحی‌های موفق بیشتری داشته و می‌تواند در طی جراحی‌ها مهارت‌های بیشتری نیز کسب کند. پزشکانی که سابقه زیادی دارند به خوبی با پیچیدگی‌های انواع بینی آشنایی دارند و می‌توانند به شما اطمینان دهند که نتیجه موردنظر خود را از جراحی دریافت می‌کنید. با داشتن سابقه کم ممکن است پزشک نتواند نتیجه دلخواه شما را به دست بیاورد.

4. نمونه کارهای زیاد

بهترین جراح بینی در تهران باید نسبت به دیگر جراحان تعداد عمل‌های موفق بیشتری داشته باشد. این امر به او کمک می‌کند تا اعتبار بیشتری در میان مراجعین به دست آورد. همچنین با مشاهده نمونه کارهای او می‌توانید فرم بینی خود را یافته و نتیجه جراحی را بررسی کنید.

این نمونه کارها معمولا در شبکه‌های اجتماعی یا سایت اختصاصی پزشک قرار داده می‌شوند و شما می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری در مورد هر جراحی به دست آورید.

بهترین جراح بینی در شهر تهران

5. داشتن صبر زیاد

برخی از بیماران فرم بینی خاصی مد نظرشان است و توضیحات زیادی راجع به آن می‌دهند. یک جراح خوب باید آنقدر صبور باشد تا بتواند نتیجه دلخواه بیمار را به او ارائه کند. این ویژگی برای اکثر افراد اهمیت زیادی دارد چرا که در صورت عدم رعایت آن توسط پزشک ممکن است بیمار از عمل جراحی منصرف شود.

بیشتر بخوانید: جراحی بزرگ کردن بینی

وظایف جراح بینی خوب در تهران

تمامی جراحان وظایف تعیین شده‌ای در مقابل بیمار خود دارند که باید به آن‌ها تمام و کمال مقید باشند:

 • وظیفه اصلی جراح بینی تغییر فرم صورت با در نظر گرفتن ویژگی‌های چهره در کنار مراقبت از سلامتی وی است.
 • همچنین توجه به تمام استانداردها در طول عمل از دیگر وظایف مهم جراحان است و بهترین جراح همواره پزشکی است که آن را برای تمام بیماران خود در نظر داشته و رعایت می‌کند.
 • بررسی سوابق بیمار قبل از عمل و توجه به پیشینه پزشکی او از مسائلی است که از چشم بهترین جراح بینی هرگز دور نخواد ماند.

چگونه بهترین جراح بینی در تهران را پیدا کنیم؟

آیا برای یافتن بهترین جراح در تهران مشکل دارید؟ اگر با این مسئله دست و پنجه نرم می‌کنید، بهتر است بدانید راه‌های مختلفی برای یافتن بهترین جراح بینی در تهران وجود دارد که عبارتند از:

 • می‌توانید در اینترنت به جست و جو بپردازید. شبکه‌های اجتماعی، جست و جو در گوگل و مشاهده سایت‌ها و فروم‌ها می‌توانند اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار دهند. پزشکان زیادی هستند که با داشتن سایت اختصاصی نمونه کارها و اطلاعات مربوط به خود را در آن‌ها قرار می‌دهند.
 • پرسیدن از اطرافیان هم می‌تواند گزینه خوبی برای یافتن بهترین پزشک باشد. این روزها اکثر افراد بینی خود را جراحی کرده‌اند و می‌توانند یک یا دو پزشک را در اختیار شما قرار دهند. شما نیز می‌توانید با بررسی بهترین مورد را انتخاب کنید.

آیا بهترین جراح بینی در تهران تاثیری در نتایج جراحی دارد؟

از آن جایی که این جراحی بسیار حساس است، یافتن بهترین پزشک برای آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود. به همین منظور هم باید بهترین جراح را پیدا کرده تا نتایج مورد نظر شما به دست آید. انتخاب یک جراح کم تجربه و نابلد ممکن است بینی شما را خراب کند. همچنین بهترین جراح می‌داند که چه بینی مناسب فرم صورت شما خواهد بود.

نمونه کار بهترین جراح بینی

جراح بینی خوب چه مواردی را در هنگام عمل در نظر می‌گیرد؟

تعدادی از مواردی که بهترین جراح بینی باید در نظر بگیرد، شامل موارد زیر است:

 • جراحی را بر اساس معیارهای زیبایی شناسی انجام می‌دهد.
 • فرم دادن استاندارد به بینی (بیش از حد سر بالا نکردن نوک بینی، ایجاد تقارن در سوراخ‌های بینی) را رعایت می‌کند.
 • رفع مشکلات بینی، ازجمله رفع قوز بینی، کجی بینی، افتادگی نوک بینی را در اولویت دارد.
 • دقت و ظرافت در جراحی خواهد داشت.
 • مهارت و علم و در شناخت عصب بویایی بیمار دارد و در آسیب نزدن به حس بویایی دقت دارد.

خطرات عدم مراجعه به بهترین جراح بینی

عدم مراجعه به پزشک حاذق چه خطراتی برای بیماران در پی خواهد داشت:

 • آسیب دیدن بویایی فرد برای همیشه
 • مشکلات تنفسی (خس خس کردن در هنگام نفس کشیدن، خر خر کردن در خواب و …)
 • وقفه تنفسی در هنگام خواب (آپنه تنفسی)
 • بروز سردردهای ناشی از تنفس نادرست
 • دفرمه شدن بینی و نداشتن شکل مناسب
 • نامتقارن شدن بینی
 • کجی بینی بعد از جراحی (این مورد علاوه بر جراح، به مراقبت های بعد از جراحی نیز بستگی دارد)

بهترین جراح بینی در تهران چه مدارکی باید داشته باشد؟

بهترین جراح باید از مدارک زیر برخوردار باشد:

 • مدارک علمی مربوط به تحصیلات دانشگاهی
 • داشتن بورد تخصصی
 • داشتن مدرک فوق تخصص یا تخصص در زمینه جراحی زیبایی یا گوش و حلق و بینی

نتیجه‌گیری

در نهایت، در جواب این سوال که چرا واجب است بهترین جراح بینی در تهران را برای عمل جراحی خود انتخاب کنیم، باید گفت که بینی یکی از مهمترین عضوهای بدن و در واقع مهم‌ترین عضو صورت است. عملکرد بینی تنفس را برای انسان رقم می‌زند و در صورتی که شما به یک جراح غیرحرفه‌ای مراجعه کنید، ممکن است تنفس از طریق بینی برای شما دشوار شود. همین موضوع دلیل کافی برای شناخت و مراجعه به بهترین جراح برای شما است.

سوالات متداول درباره بهترین جراح بینی در تهران

1. آیا می‌توان به بهترین جراح بینی اعتماد کرد؟

پزشک اگر از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد، می‌توانید به او اعتماد کنید.

2. اگر بهترین جراح بینی انتخاب نشود چه اتفاقاتی می‌افتد؟

سردرد، اختلالات تنفسی و عدم تقارن بینی از جمله مشکلاتی هستند که در این موقعیت به وجود می‌آیند.

مطالب مرتبط

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *