جراحی بینی با مدل طبیعی و زیبایی چهره بعد از عمل

امکان نازک کردن پوست بینی

آیا امکان نازک کردن پوست بینی وجود دارد؟

می توان گفت فرق بین بینی های گوشتی و استخوانی در این می باشد که بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی (غضروفی ) دارای پوست ضخیم تری می باشند. نقش پوست در جراحی بینی بسیار مهم و با اهمیت است.
در انجام جراحی بینی ، پزشک و جراح بینی فرم اسکلت بینی را تغییر داده و تمام عمل را در زیر پوست انجام می‌دهد، پس از به پایان رسیدن عمل مجدداً پوست را بر روی اسکلت جدید بینی قرار می دهند و سپس آن را ترمیم می نمایند، به همین دلیل در اشخاصی که دارای پوست ضخیم می باشند هنر نمایی جراح پنهان می گردد و تمام تغییراتی که در اسکلت بینی ایجاد می گردد نمای بیرونی واضحی نخواهد داشت.
گوشتی بودن بینی در عمل جراحی زیبایی بینی تأثیر گذار می باشد و زمانی که بینی دارای پوست ضخیم و غضروف های نازک باشد بینی در اصطلاح بینی های گوشتی می نامند، برای جراحی بینی های گوشتی نیازمند این می باشد که جراحی با تکنیک های بسیاری صورت پذیرد .

جراحی بینی

در جراحی بینی‌های گوشتی معمولاً جراحان و پزشکان در فکر این می باشند که چگونه پوست را نازک نمایند، پوست دارای چندین لایه می باشد که به هیچ کدام از لایه ها نمی توان دست زد، زیرا موجب می شود که پوست آسیب ببیند.
جراحان عمل زیبایی بینی فقط چربی پوست را برداشته و همزمان با برداشتن چربی زیر پوستی، پوست را نازک می نمایند ، چربی برداری زیر پوست موجب شده که نتیجه جراحی بینی بهتر شود، ولی باید توجه نمود که نازک کردن پوست بسیار مختصر می باشد و خیلی نمی توان پوست را نازک نمود.
بهترین راه برای زیباسازی بینی های گوشتی تقویت استحکام اسکلت بینی می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر شیرازی

مطالب مرتبط

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ

  1. سلام من ۱۱ ماه پیش جراحی بینی کردم الان زیاد از نتیجش راضی نیستم چون دماغم مقداری پهنه و توی قوس از نیم رخ ناجور به نظر میاد انگار که یه تیکه از پوستم پف داره بعد از کش مکش های زیاد با دکترم و مشورت حضوری با دکتر های دیگه متوجه شدم که به دلیله پوست کلفتمه و استخون به درستی و خوبی تراش خورده الان سوال من اینه که ایا میشه با جراحی دوباره پوست را نازک کرد؟