برای از بین رفتن کبودی و ورم صورت پس از جراحی بینی باید چیکار کرد؟

بعد از انجام جراحی بینی در صورت کبودی های رخ می دهد که میزان این کبودی به کارهای انجام شده در هر فرد نسبت به فرد دیگر فرق دارد که با انجام یکسری از مراقبت های پس از جراحی می توان هرچه سریعتر از این کبودی های را که درصورت بوجود آمده را از بین برد .

پس از انجام دادن جراحی بینی در روزها و هفته اول صورت دارای یکسری کبودی می باشد که می توان با انجام یکسری رژیم غذایی مناسب و توصیه های که جراحان زیبایی بینی می کنند این کبودی ها از بین برد .

نکته اول این است که پس از انجام جراحی بینی در 24 ساعت اول حتما از کمپرس یخ استفاده کرد که این کمپرس یخ موجب میشود که ازمیزان تورم ناشی از جراحی بینی بکاهد .

عمل زیبایی بینی

کبودی دور چشم بعد از عمل بینی

پس از 72 ساعت از انجام جراحی بینی برای از بین بردن ورم صورت از آبمیوهای طبیعی باید استفاده کرد که از جمله بهترین آب میوه های طبیعی که پزشکان توصیه می کنند برای از بین بردن ورم صورت پس از جراحی بینی استفاده کرد : آب کرفس ، آب هویج ،آب گرمک و آب آناناس می باشد .

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که حتما از آب میوه طبیعی استفاده کرد نکته دیگری که باید به آن توجه کرداین است که از آب هندوانه استفاده نشود زیرا آب هندوانه بر روی حس بویایی تاثیر گذاری منفی را دارد .

در هنگام استراحت حتما دو بالش در زیر سر باید قرار بگیرد و در حد ممکن حتما سر را به سمت بالا نگه دارید و داروهای که برای بیمار تجویز شده است را حتما باید به موقع مصرف کند زیرا این داروها برای از بین بردن ورم صورت می باشد .

بعد عمل بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم باتشکر مدیریت سایت دکتر شیرازی