ویژگی عمل بینی زیبا

تحقیقات صورت گرفته جهت آنالیز یک بینی زیبا در سراسر دنیا مورد بحث است که این نسبت به نسبت کل اجزای صورت چگونه تغییر میکند و استاندارد خواهد بود.

این اندازه و زاوایا برای داشتن بینی زیبا از اولین سوالاتی است که بیماران از من میپرسند.

ویژگی عمل بینی زیبا بر اساس معیار های زیبایی ثابت شده است.که سعی بر توضیح دادن این موضوع جهت آگاهی متقاضیان عمل زیبایی بینی خواهم کرد چرا که کافی است بینی شما 1% با چیزی که انتظار زیبایی آن را داشتید متفاوت باشد.ظاهر چهره شما تغییر خواهد کرد و این موضوع تا آخر عمر اعتماد به نفس و آرامش شما را خواهد گرفت.بینی میتواند زیبا باشد که حالت طبیعی خود را داشته باشد و به صورت نمای غیر طبیعی نداده باشد جهت حفظ این معیار باید اصول و جزییات استاندارد آن رعایت شود.

فاکتورهای عمل بینی زیبا :

  1. زاویه بینی با پیشانی
  2. زاویه بینی با صورت
  3. ارتفاع بینی و مقیاس با دیگر اجزا صورت
  4. عرض و پهنای بینی در مقایسه با چشم و دیگر اجزا
  5. ….

جراح زیبایی بینی

در نمای روبرو ،صورت 5 قسمت میشود :

پهنای بینی باید 1/5 کل صورت باشد و خود بینی 1/5 میانی صورت قرار گرفته باشد.زوایا و طول و عرض از پهنا بینی قبل از عمل بینی مورد بررسی قرار میگیرد. زاویه بینی و لب ها در خانمها بین 95- 105 درجه و بینی آقایان بین 90 – 95 درجه میباشد.زاویه که بینی از پیشانی میسازد بین 115 – 135 درجه میباشد.

ویژگی عمل بینی زیبا

 

زاویه ای که بینی با صورت میسازد حدود 30 الی 40 درجه میباشد البته استانداردترین حالت آن 36 درجه است.

رعایت این جزییات و استاندارد های عمل زیبایی بینی باعث داشتن بینی طبیعی و زیبا خواهد شد.

از مواردی که در عمل بینی تاثیر گذار خواهد بود ضخامت پوست بینی است . اگر پوست بینی نازک باشد در صورت وجود کمترین غیر قرینگی کاملا خود را نمایان خواهد کرد. و کسانی که بینی گوشتی دارند اصطلاحا بینی آنها گوشتی است تغییرات بسیار سخت دیده خواهد شد . در میان افراد کسانی که ضخامت پوست آنها متوسط است .