(۰۲۱) ۸۸۵۵۰۴۶۹ – ۸۸۵۵۳۳۹۶-۷
تهران ، خیابان وزرا، کوچه یکم، پلاک ۱۴ واحد ۵

نتیجه جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی یک جراحی پیچیده می باشد که ممکن است همیشه نتیجه رضایت بخشی نداشته باشد . به طور قطع مهم ترین عامل تعیین کننده نتیجه جراحی خود جراح بینی می باشد . تجربه – مهارت و هنر و داشتن علم روز برای به ثمر رسیدن یک جراحی بسیار مهم است . البته در کنار آن عوامل دیگری از جمله نوع بینی و ایرادات آن و همچنین مراقبت های بعد از عمل هم در نتیجه نهایی تاثیر دارد . گاهی اوقات هم ممکن است یک بینی عمل شده که نتیجه خوبی هم به همراه دارد بعد از مدت ها- ماه ها و سال ها با یک ضربه سخت به طور کلی بد شکل شود در این موارد جراحی مجدد انجام می شود . چنانچه شما از نتیجه جراحی بینی راضی نبوده و یا به دلیل ضربه دچار بدشکلی بینی شده اید و قصد عمل مجدد جراحی بینی را دارید حتما به این چند نکته توجه داشته باشید :
• اگر ایرادات بینی شما خیلی جزئی است بهتر است از عمل مجدد خودداری کنید . کمی فرورفتگی، کمی برجستگی و یا کمی کجی بینی یا عدم تقارن بسیار مختصر در سوراخ های بینی طبیعی بوده و نیازی به جراحی ندارد زیرا علاوه بر این که ممکن است جراح نتواند ایرادات جزئی را برطرف کند احتمال افزایش این ایرادات هم وجود دارد .

جراحی ترمیمی بینی به دقت بسیار زیادی نیاز دارد چون باید تمامی ایرادات و مشکلات ما قبل را تشخیص داده شود و برطرف شود . دکتر علی اصغر شیرازی جراح بینی به تمامی ایرادات و عیوب بینی آشنایی تمام دارد و می تواند پیش از این که جراحی ترمیمی بینی را انجام دهد بیمار را از نتیجه عمل آگاه کند .
نتیجه جراحی ترمیمی بینی

نتیجه جراحی ترمیمی بینی

• بهتر است حتما با جراح بینی اول خود مشورت نمائید و به توصیه های وی گوش کنید . بهترین حالت این است که جراح اشکالات را بپذیرد و خودش حاضر به جراحی مجدد شما شود . چون این جراح عمل بینی شما را انجام داده و به وضعیت بینی شما و کارهایی که در آن جا انجام شده آگاهی بیشتری دارد . ولی اگر به هر دلیلی اعتماد شما به جراح بینی اولیه خود کم شده و یا به هر دلیلی جراحی مجدد را قبول نکرده می توانید با جراح دیگری مشورت نمائید .
در انتخاب جراح دوم خود بسیار دقت فرمائید . عمل جراحی مجدد بینی از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است، چون وضعیت بینی تغییر کرده ساختار و آناتومی اولیه را ندارد و اگر توسط فرد دیگیری انجام شود باید از تجربه و تخصص بالایی برخوردار باشد باشد تا به نتیجه ایده آل برسد .
مسئله بعدی این است که در نظر داشته باشید که بسته به میزان اشکالات باقی مانده از جراحی اول یا بینی آسیب دیده امکان دارد جراحی مجدد سخت و یا آسان باشد . به طور مثال برطرف کردن یک قوز کوچک روی بینی بسیار کار ساده ای می باشد و تقریبا بدون عارضه انجام می شود ولی برعکس پشت بینی حالت فرورفتگی باشد جراحی مشکل تر و نتیجه ای تا حدی غیر قابل پیش بینی به همراه دارد.

نکته آخر این که اگر جراح دوم شما فردی مجرب و صادق باشد حتما در زمان مشاوره از نتیجه احتمالی و انتظاراتی که باید داشته باشید آگاهتان خواهد کرد.
در بیشتر مواقع این عمل جراحی با موفقیت همراه است به شرطی که انتظارات معقولی داشته و جراحی با تجربه را انتخاب کرده باشید .

برخی از خدمات دیگر دکتر شیرازی

شما عزیزان برای مشاوره رایگان در خصوص هریک از خدمات می توانید به تلگرام پیام بدهید .

مشاوره در تلگرام ۰۹۱۲۱۲۳۲۶۷۹

کانال تلگرام دکتر شیرازی doctorshirazi@

جهت مشاهده نمونه کار های دکتر شیرازی میتوانید در صفحه اینستاگرام با ما همراه باشید.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =