(۰۲۱) ۸۸۵۵۰۴۶۹ – ۸۸۵۵۳۳۹۶-۷
تهران ، خیابان وزرا، کوچه یکم، پلاک ۱۴ واحد ۵

نتیجه جراحی بینی استخوانی

یکی از سوالات متداولی که متقاضیان جراحی بینی استخوانی ، از دکتر شیرازی جراح بینی می پرسند نتیجه انجام این جراحی می باشد.

نتیجه جراحی بینی استخوانی بسیار ایده آل می باشد ، در بینی استخوانی، استخوان بینی تراشیده می شود و فرمی که مد نظر بیمار است در بینی ایجاد می شود . می توان انتظار یک بینی فانتزی و عروسکی را بعد از جراحی بینی استخوانی داشت ، متقاضیان جراحی بینی فانتزی اکثرا خانم ها می باشند.

نتیجه جراحی بینی استخوانی

نتیجه جراحی بینی استخوانی

ویژگی های بینی استخوانی

از ویژگی بارز این نوع بینی می توان به پوست نازک آن اشاره کرد که کوچک ترین تغییری که جراح بروی بینی اعمال می کند را نشان می دهد ، به همین علت نتیجه جراحی بینی استخوانی خیلی واضح تر دیده می شود . در صورتی که در بینی های گوشتی این مسئله به وضوح دیده نمی شود و علت آن پوست ضخیم بینی می باشد، مخصوصا در روز های اولیه جراحی که تورمات بینی بسیار زیاد می باشد .

نقش پوست در نتیجه جراحی بینی استخوانی

یکی از عواملی که می  تواند در نتیجه تاثیر گذار باشد پوست بینی است همان طور که گفته شد بینی های استخوانی پوست نازکی دارند که می توان بهترین نتایج را دریافت کرد زیرا ظرافت کاری های جراحی به خوبی با پوست نازک بینی نمایان می شود .

نقش جراح در نتیجه جراحی بینی استخوانی

در نتیجه جراحی بینی استخوانی نقش جراح دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد ، در واقع فرمی که در بینی بعد از جراحی مشاهده می شود نتیجه اقدامات و ظرافت کاری هایی می باشد که جراح در حین جراحی بروی بینی اعمال می کند ، در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نمایید تا بتوانید به فرم دلخواهی که انتظار دارید دسترسی پیدا نمایید ، برای داشتن یک انتخاب دقیق می توانید نمونه کار های پزشک را مشاهده نمایید توجه نمایید جراحی را که انتخاب می نمایید باید دارای تجربه و مهارت بالایی  باشد ، در برخی از افراد جراحی بینی توصیه نمی شود بنابرین هر فردی نمی تواند کانیدای مناسب برای جراحی بینی باشد ، دکتر شیرازی قبل از جراحی بینی تمامی موارد لازم را در نظر می گیرند و در صورتی که این جراحی به صلاح شما باشد ، اقدام به انجام این جراحی می نمایند و فرم بسیار زیبایی را در بینی شما متناسب با سایر اجزای دیگر صورت ایجاد می نمایند . در قسمت گالری سایت می توانید نمونه کارهای دکتر را مشاهده نمایید.

برخی از خدمات دیگر دکتر شیرازی

شما عزیزان برای مشاوره رایگان در خصوص هریک از خدمات می توانید به تلگرام پیام بدهید .

مشاوره در تلگرام ۰۹۱۲۱۲۳۲۶۷۹

کانال تلگرام دکتر شیرازی doctorshirazi@

جهت مشاهده نمونه کار های دکتر شیرازی میتوانید در صفحه اینستاگرام با ما همراه باشید.

 
 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =