(۰۲۱) ۸۸۵۵۰۴۶۹ – ۸۸۵۵۳۳۹۶-۷
تهران ، خیابان وزرا، کوچه یکم، پلاک ۱۴ واحد ۵

مراحل جراحی بینی

یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی، جراحی رینوپلاستی و یا همان عمل بینی می باشد که امروزه بالاترین آمار را به خود اختصاص داده است . اما چه نکاتی باید بعد از جراحی بینی رعایت شود ؟ هزینه جراحی بینی چقدر است ؟

رینوپلاستی

عمل بینی یا جراحی رینوپلاستی، در واقع به منظور تغییر در اندازه بینی، شکل بینی و یا به دلیل رفع مشکلات تنفسی و … صورت می گیرد .

انجام این جراحی نیاز به تخصص خاص دارد، بنابراین اول قدم در این جراحی، انتخاب یک جراح با مهارت بالا و تجربه کافی می باشد . به منظور حفظ سلامت بینی خود بهتر است این جراحی توسط یک متخصص گوش، حلق و بینی صورت کیرد .

مراحل جراحی بینی

این نوع جراحی که تحت بیهوشی صورت می گیرد و با استفاده از نوع روش جراحی بینی ( جراحی بینی باز و یا بسته ) برش ها بر روی قسمت های مورد نظر قرار می گیرد و سپس تغییرات لازم صورت گرفته و در نتیجه پوست به محل اصلی خود باز می گردد . گاهی ممکن است در جراحی بینی از پیوند غضروف استفاده شود و این غضروف را می توان از گوش ها استفاده نمود .

مراقبت های پس از جراحی بینی

بهتر است تا یک هفته از سر کار خودداری نمایید .

برای کاهش تورم و کبودی بعد از جراحی بینی بهتر است کمپرس سرد استفاده کنید .

برای کاهش تورم بهتر است تا شش ماه از چسب بینی استفاده نمایید .

تا چند روز بعد از انجام عمل جراحی بینی بهتر است رانندگی نکنید .

تا دو الی سه هفته از فعالیت های سنگین ورزشی پرهیز کنید .

هنگام خوابیدن به پشت دراز بکشید و سر خود را کمی بالا تر از بدن قرار دهید .

از قرار گرفتن در مکان های شلوغ چند روز بعد از جراحی بینی به شدت خودداری نمایید، زیرا ممکن است آسیب به بینی شما وارد شود .

داروهایی که توسط پزشک شما تجویز می شود را در زمان های مشخص مصرف کنید .

استعمال دخانیات یک ماه بعد از جراحی بینی ممنوع می باشد .

راه های ارتباطی با دکتر علی اصغر شیرازی، جراح بینی

شماره تماس : ۸۸۵۵۰۴۶۹

پیج اینستاگرام دکتر علی اصغر شیرازی

عوارض جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی بهتر است توسط یک پزشک با تجربه صورت گیرد تا عوارض ناشی از جراحی کاهش یابد . بعد از جراحی بینی درد، تورم، کبودی ایجاد می شود که واکنشی طبیعی بوده و بعد از گذشت چند روز رفع می شود . همچنین ممکن است عفونت بعد از جراحی ایجاد شود که پزشک برای پیشگیری از آن برای شما از آنتی بیوتیک استفاده می کند .

هزینه جراحی بینی چقدر است؟

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی همچون نوع بینی، نوع تکنیک جراحی، دستمزد جراح، هزینه های کلینیک و … بستگی دارد که تمام این موارد در جلسه مشاوره بیان می شود .

نتیجه گیری

این جراحی بینی که یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی به شمار می آید بهتر است توسط یک متخصص با مهارت و تجربه کافی صورت گیرد تا عوارض احتمالی جراحی بینی کاهش یابد .

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهار =