(۰۲۱) ۸۸۵۵۰۴۶۹ – ۸۸۵۵۳۳۹۶-۷
تهران ، خیابان وزرا، کوچه یکم، پلاک ۱۴ واحد ۵

عمل بینی

عمل بینی جزو جراحی های متداول بوده که هم در مواقع آسیب دیدگی و هم در مواردی که جنبه زیبایی دارد، صورت می گیرد. هدف اصلی در جراحی بینی لحاظ این نکته است که باید متناسب با چهره و سن اشخاص باشد و نمی توان یک حالت بینی را در افراد مختلف مناسب دانست. در عمل بینی بر طبق تکنیک های جراحی، ضخامت پوست و یا واکنش بافت فرد، نتیجه متفاوتی را می توان از جراحی بینی دریافت کرد

عمل زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی

همین طور برای اینکه جای بخیه در حد امکان برطرف شود باید در حین جراحی از بخیه های ظریف و تکنیک صحیح بخیه استفاده شودکه به عهده پزشک بوده و مراقبت های بعد از آن و استفاده از دارو ها توسط خود فرد انجام می گیرد.

بینی گوشتی

این تصور که عمل بینی برای بینی های گوشتی بی فایده بوده و بینی بعد از مدتی به حالت قبل برمی گردد کاملا اشتباه است و با انجام تکنیک های درست جراحی، این عمل به خوبی انجام می گیرد و برای اینکه در جراحی بینی گوشتی مدت زمان برطرف شدن ورم بینی، بیشتر می باشد با صبور بودن در این مسیر می توان به نتیجه دلخواه رسید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

استراحت بعد از عمل، خوابیدن بر روی پشت، گذاشتن کیسه آب سرد، استفاده به موقع از دارو های تجویزی پزشک و تعویض به موقع و صحیح چسب بینی، جزو موارد مهم بعد از عمل می باشد. این نکته را باید در نظر داشت که یکسال بعد از عمل بسیار حیاتی برای این جراحی می باشد. می توان این مورد را یادآور شد که عمل بینی آسیبی به عصب های بویایی وارد نمی کند و بعد از مدتی، بویایی افرادی که دچار مشکل شده اند کاملا برطرف می شود.

باید توجه داشت واکنش های بافت بدن نسبت به جراحی در افراد مختلف کاملا متفاوت است و نمی توان بعد از عمل، بینی ها را با هم مقایسه کرد زیرا نتیجه نهایی به مرور زمان به دست می آید که در اشخاص مختلف متفاوت است.

راه های ارتباطی با دکتر علی اصغر شیرازی، جراح بینی

شماره تماس : ۸۸۵۵۰۴۶۹

پیج اینستاگرام دکتر علی اصغر شیرازی

یکی از موارد شایع ای که در عمل بینی وجود دارد سوالی است که معمولا افراد در تابستان برای جراحی مراجعه می کنند و این مسئله باعث شده این ذهنیت شکل بگیرد که آیا در فصل سرما عمل بینی مناسب نیست و یا در سرماخوردگی و ایجاد سینوزیت تاثیر می گذارد یا نه.

 بر طبق نظر پزشکان دمای فصول مختلف تاثیری در عمل بینی ندارد. در هر فصلی این اتفاق می تواند به خوبی انجام گیرد و علت مراجعه بیشتر افراد در فصل تابستان را می توان داشتن وقت بیشتری برای استراحت بعد از عمل، دانست.

انحراف بینی و عمل زیبایی

بسیاری از افراد برای انحراف بینی به پزشک مراجعه می کنند که این انحراف معمولا بخاطر اختلالات رشد اتفاق می افتد. این مزیت وجود دارد که می توان بعد از برطرف کردن انحراف، عمل زیبایی هم انجام شود و این دو در یک مرحله انجام می گیرد و بیشتر توصیه می شود که یکباره دو روند صورت گرفته تا غضرف های مورد نیاز برای عمل از بین نرود. این اتفاق برای بینی های شکسته نیز صادق است.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 2 =