(۰۲۱) ۸۸۵۵۰۴۶۹ – ۸۸۵۵۳۳۹۶-۷
تهران ، خیابان وزرا، کوچه یکم، پلاک ۱۴ واحد ۵

جراحی بینی فانتزی

امروزه جراحی بینی در بین همه افراد بسیار رایج می باشد اما بیشتر افراد می خواهند جراحی بینی فانتزی انجام دهند . این افراد معمولا هیچگونه اطلاعاتی از بینی عروسکی یا فانتزی ندارند و بیشتر هدف آن ها بینی قوس دار و نوک تیز بینی می باشد . جراحی بینی فانتزی ر ا نمی توان برای همه افراد انجام داد و باید افرادی که می خواهند این جراحی را انجام دهند شرایط به خصوص این جراحی را داشته باشند .

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی به این شکل انجام می شود که یک روشی بسیار جدید می باشد که جز جراحی زیبایی بینی می باشد . در جراحی بینی فانتزی بینی فرد را به شکل بینی عروسکی تغییر شکل می دهند .

جراحی بینی عروسکی دربعضی از عوامل و فاکتورها متفاوت می باشد . جراحی بینی عروسکی جهت ارائه فرم طبیعی به بینی و تراش دادن بینی که با ظاهر فرد تناسب داشته باشد طراحی شده است . به همین دلیل بینی به صورت کامل با ظاهر و شکل فرد تغییر می کند و فرم آن منحصر به فرد بینی خود شخص خواهد بود .

روش جراحی بینی عروسکی در برخی از عوامل و فاکتورها متفاوت است. عمل بینی عروسکی برای دادن شکلی طبیعی به بینی و تراشیدن بینی متناسب با ظاهر فرد طراحی شده است؛ بنابراین بینی کاملاً متناسب با ظاهر شما تغییر یافته و شکل آن مخصوص بینی خود شما خواهد بود.

بینی های فانتزی دارای چه مشخصه هایی هستند

شکل و فرم طبیعی دارند اما دارای نقص های بسیار کمتری هستند .

مشابه بینی عروسک هستند که بسیار متناسب می باشند .

دکتر علی اصغر شیرازی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، تجربه های بسیاری در زمینه جراحی بینی دارد و موفقیت های روز افزونی در این زمینه دارد شما می توانید همواره جهت جراحی بینی و مشاوره های پیش از جراحی بینی خود با شماره ۸۸۵۵۰۴۶۹ تماس حاصل فرمائید.

جراح بینی فانتزی چه مواردی را می بایستی رعایت کند

  • تمام فرم بینی فانتزی می بایستی فاقد هیچگونه نقصی باشد
  • نوک بینی اندکی بالا و کمی دارای قوس باید باشد
  • جراح با در نظر گرفتن به تجربه و مهارتی که دارد حتما بایستی با صورت هر فردی جرای بینی فانتزی را انجام دهد .

 مشاورات لازم

جراح بینی حتما باید با نوع پوست و جنس آن اطلاعات کافی را داشته باشد و شکل و نوع بینی را تشخیص دهد که بر همین اساس  مشاوره های لازم را در این خصوص به بیمار دهد .

توصیه می شود اگر بیمار از داروی خاصی استفاده می کند حتما پزشک خود را مطلع کند .

این را باید مد نظر دانست که کوچک شدن زیاد و یا سر بالا شدن زیاد بینی دلیل بر زیبایی آن نمی باشد و هر نوع بینی را نمی توان کوچک کرد .
بینی هایی که بزرگ و همراه با پوستی کلفت و همینطور همراه با غضروف های بزرگ را نمی توان کوچک کرد چون موجب افتادگی بینی می شود و در نتیجه یک بینی غیر عادی می باشد به همین علت کسانی که از همچین بینی هایی برخوردارند نباید انتظارات یک بینی فانتزی را داشته باشند
کسانی که تصمیم به جراحی بینی فانتزی می گیرند بعد از انجام جراحی اگر از ظاهر بینی خود راضی نباشند و تصمیم به جراحی ترمیمی بینی خود بگیرند باید گفت که عمل ترمیم برای این بینی ها بسیار مشکل می باشد چون بینی در جراحی بینی فانتزی بیش از حد کوچک شده است و در جراحی ترمیمی جراح را با مشکلات زیادی روبرو می کند . جراحی بینی فانتزی احتیاج به یک بینی استخوانی با پوست نازک همراه با غضروف محکم دارد .
مهم ترین مسئله ای که باید در جراحی بینی فانتزی در نظر داشت تطابق بینی بعد از جراحی بینی با دیگر اجزای صورت و فرم آن می باشد چون اگر در طول زمان جراحی ، بینی بسیار نازک شود امکان دارد که تناسب خوبی با دیگر اجزای صورت نداشته باشد و بدین منظور از جذابیت چهره و زیبایی صورت کاسته شود .

برای جراحی بینی فانتزی حتما باید در جراح بینی خود انتخاب درستی داشته باشید چون جراح بینی با تجربه و مهارت کافی که دارد می تواند اندازه کوچک شدن بینی را مناسب با فرم و اندازه صورت شما تشخیص دهد.

برخی از خدمات دیگر دکتر شیرازی

شما عزیزان برای مشاوره رایگان در خصوص هریک از خدمات می توانید به تلگرام پیام بدهید .

مشاوره در تلگرام ۰۹۱۲۱۲۳۲۶۷۹

کانال تلگرام دکتر شیرازی doctorshirazi@

جهت مشاهده نمونه کار های دکتر شیرازی میتوانید در صفحه اینستاگرام با ما همراه باشید.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =